Кукольный театр

Театр кукол

Спектакли с музыкальными постановками для детей от 3 до 12 лет с яркими красочными декорациями и куклами за ширмой.

Представления отлично подходят для детских мероприятий - детские дни рождения, праздники в детском саду и школе, новогодние утренники, а также представления театра кукол в будние дни в детском саду или школе – всегда дают ощущение праздника для наших детей.

Человек – театр – явление уникальное, а моноспектакли интереснее вдвойне, так как актёр - кукловод находиться один на один со зрителем, приводя в движение куклы марионетки, оживляя и управляя их при помощи тонких нитей, вкладывает свою душу в созданный образ.

Продолжительность 35 - 40 минут. Спектакли проводим на русском и украинском языках.

праздник для детей. кукольная сказка

Наши спектакли:

Интерактивный кукольный спектакль «Храбрый заяц»

Сказка, в которой заяц вместе с детьми помогает девочке Алёнке выгнать из леса хитрую лисицу.

Действующие персонажи: девочка Алёнка, Гусёнок, Заяц, Лиса.

"Заколдованная Принцесса"

Чешская сказка о том, как принц Иржи освободил, свою невесту Ярмилку от злого Колдуна победив, нечистую силу.

Действующие персонажи: Король, Принц, Принцесса, баба Яга, злой Колдун, Лошадь.

 «Кот в сапогах» по знаменитой сказке Шарля Перро о ловком и хитроумном коте, и его непутевом хозяине, который благодаря стараниям своего друга стал владельцем роскошного дворца и женился на самой настоящей принцессе.

Действующие персонажи: Кот, Жак, Король, Принцесса, Людоед.

 «Новогодний вернисаж» программа для детей с участием Деда Мороза.

детский театр кукол
кукольный театр на детском празднике

"Справжній тато" 

Ця казка про Вовка-одинака, який забув або не знав, що таке любов, ніжність. Та так сталося, що йому довелося висиджувати курчатко, щоб потім його з’їсти… Але маленьке народжене диво пробуджує у Вовка добрі та ніжні почуття. А найголовніше - в ньому прокидається справжній ТАТО. 

"Жужик" 

Життя прекрасне та цікаве - та буває …небезпечне. Воно складається з багатьох доріг. Та у кожного є своя дорога. Ось і нашому маленькому герою-автомобільчику Жужику - треба вибрати свій шлях в житті.

"Чарівна скрипка"

Це музична казка,в якій діти знайомляться з музикою та музичними інструментами, усвідомлюють відносини учня до вчителя та як завдяки музиці стали друзями бешкетник –Вовчик та Жайворонок.

"Незабаром весна"

Зимова казка головним героєм якої є Сніговик. Він зліплений із снігу то має бути холодним. Але його серденько виявилось гарячим та співчутливим. Він дуже хотів допомогти лісовим звірям, які зачекались тепла, сонечка, весни. От він і пішов будити сонечко, хоча сам …розтанув.

"Українські переспіви"

Музична комедія про хитрого Цапа, який хоче хазяйнувати на подвір'ї, у тітки Параски та робить капості для того, щоб службового собаку Бровка вигнали з двору. Але, як в казках буває, справедливість перемагає.

"Небезпечні пустощі"

Захоплююча історія про бешкетних Курчат, які не слухалися своєї мами-курки та через це потрапляли в неприємні історії. Та про маленьку Мишку яка врятувала Курчат від підступної Лисиці.

Кукольная история для детей на празднике
кукольные представления

"Пригоди Дорофея"

Це інтерактивна вистава, в якій діти беруть активну участь. Вони допомагають Оленці - головній героїні казки, перевиховати неслухняного гусеня. Разом з героями казки, діти розуміють, що завдяки дружбі (допомагаючи один одному) можна здолати будь-які перешкоди.

" Марійка та Ведмідь" 

Лірична казка про Ведмедя-одинака, який звик жити самотнім. А тут з'являється у нього в хаті гостя Марійка - маленька дзиґа. Ведмідь тішиться, що тепер буде не самотнім. Але маленька хитруня вдається до обману...

Наверх

Позвонить Вам?