Кукольный театр

Театр кукол

Спектакли с музыкальными постановками для детей от 3 до 12 лет с яркими красочными декорациями и куклами за ширмой.

Представления отлично подходят для детских мероприятий - детские дни рождения, праздники в детском саду и школе, новогодние утренники, а также представления театра кукол в будние дни в детском саду или школе – всегда дают ощущение праздника для наших детей.

Человек – театр – явление уникальное, а моноспектакли интереснее вдвойне, так как актёр - кукловод находиться один на один со зрителем, приводя в движение куклы марионетки, оживляя и управляя их при помощи тонких нитей, вкладывает свою душу в созданный образ.

Продолжительность 35 - 40 минут. Спектакли проводим на русском и украинском языках.

праздник для детей. кукольная сказка

"Заколдованная Принцесса"

Чешская сказка о том, как принц Иржи освободил, свою невесту Ярмилку от злого Колдуна победив, нечистую силу.

Действующие персонажи: Король, Принц, Принцесса, баба Яга, злой Колдун, Лошадь.

 «Кот в сапогах» по знаменитой сказке Шарля Перро о ловком и хитроумном коте, и его непутевом хозяине, который благодаря стараниям своего друга стал владельцем роскошного дворца и женился на самой настоящей принцессе.

Действующие персонажи: Кот, Жак, Король, Принцесса, Людоед.

 «Новогодний вернисаж» программа для детей с участием Деда Мороза.

кукольный театр на детском празднике

"Незабаром весна"

Зимова казка головним героєм якої є Сніговик. Він зліплений із снігу то має бути холодним. Але його серденько виявилось гарячим та співчутливим. Він дуже хотів допомогти лісовим звірям, які зачекались тепла, сонечка, весни. От він і пішов будити сонечко, хоча сам …розтанув.

"Українські переспіви"

Музична комедія про хитрого Цапа, який хоче хазяйнувати на подвір'ї, у тітки Параски та робить капості для того, щоб службового собаку Бровка вигнали з двору. Але, як в казках буває, справедливість перемагає.

"Небезпечні пустощі"

Захоплююча історія про бешкетних Курчат, які не слухалися своєї мами-курки та через це потрапляли в неприємні історії. Та про маленьку Мишку яка врятувала Курчат від підступної Лисиці.

Наши спектакли:

Интерактивный кукольный спектакль «Храбрый заяц»

Сказка, в которой заяц вместе с детьми помогает девочке Алёнке выгнать из леса хитрую лисицу.

Действующие персонажи: девочка Алёнка, Гусёнок, Заяц, Лиса.

детский театр кукол

"Справжній тато" 

Ця казка про Вовка-одинака, який забув або не знав, що таке любов, ніжність. Та так сталося, що йому довелося висиджувати курчатко, щоб потім його з’їсти… Але маленьке народжене диво пробуджує у Вовка добрі та ніжні почуття. А найголовніше - в ньому прокидається справжній ТАТО. 

"Жужик" 

Життя прекрасне та цікаве - та буває …небезпечне. Воно складається з багатьох доріг. Та у кожного є своя дорога. Ось і нашому маленькому герою-автомобільчику Жужику - треба вибрати свій шлях в житті.

"Чарівна скрипка"

Це музична казка,в якій діти знайомляться з музикою та музичними інструментами, усвідомлюють відносини учня до вчителя та як завдяки музиці стали друзями бешкетник –Вовчик та Жайворонок.

Кукольная история для детей на празднике
кукольные представления

"Пригоди Дорофея"

Це інтерактивна вистава, в якій діти беруть активну участь. Вони допомагають Оленці - головній героїні казки, перевиховати неслухняного гусеня. Разом з героями казки, діти розуміють, що завдяки дружбі (допомагаючи один одному) можна здолати будь-які перешкоди.

" Марійка та Ведмідь" 

Лірична казка про Ведмедя-одинака, який звик жити самотнім. А тут з'являється у нього в хаті гостя Марійка - маленька дзиґа. Ведмідь тішиться, що тепер буде не самотнім. Але маленька хитруня вдається до обману...

кукольный театр
Наверх